Skip to main content

Implantologia, Implanty Wrocław

Jedną z kluczowych dziedzin, jakimi zajmujemy się w OrthoTeam we Wrocławiu jest implantologia. Prowadzimy pacjentów implantologicznych od pierwszej konsultacji, przez zabieg wszczepienia implantu, po opiekę pozabiegową.

Każdy zabieg wszczepienia implantu przeprowadza doświadczony specjalista chirurgii stomatologicznej lek. dent. Michał Warmuz. W OrthoTeam dbamy o uporządkowanie przebiegu wizyt i leczenia. Zabieg implantacji poprzedzony jest skrupulatną diagnostyką (cyfrowe RTG, tomografia komputerowa) oraz przedstawieniem dokładnego planu leczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego, czym jest implant, na czym polega leczenie implantologiczne, jakie są przeciwwskazania do wszczepienia implantu, jakie dodatkowe zabiegi można wykonać, by stworzyć warunki niezbędne do implantacji oraz jak wygląda opieka pozabiegowa.

implant stomatologiczny

Implant stomatologiczny imituje korzeń zęba – jest to tytanowy element w kształcie stożka, który lekarz wszczepia w kość. Implanty używane w stomatologii mają wysoką zgodność biologiczną, czyli są obojętne dla naszego organizmu. Nie powodują reakcji alergicznych.

Odbudowany na implancie ząb składa się z trzech elementów: implantu (filaru, zwanego także wszczepem), łącznika oraz korony protetycznej. Te trzy elementy są do siebie idealnie dopasowane tak, by perfekcyjnie odtworzyć naturalny ząb pacjenta.

ZALETY IMPLANTÓW STOMATOLOGICZNYCH

Wszczepiony implant zachowuje się podobnie jak korzeń zęba – zrasta się z kością, stabilizuje położenie korony, zapobiega zanikowi kości w miejscu utraconego zęba, co nastąpiłoby nieodwracalnie, gdyby nie odbudowano tego miejsca implantoprotetycznie. Implanty w mieście Wrocław zapewniają także pacjentom komfort w codziennym życiu – wytrzymują te same siły i obciążenia, jakim poddawane są korzenie naturalnych zębów. Implant zapewnia możliwość nagryzania nawet twardych pokarmów, daje pewność, że jest stabilny i nie przeszkadza w mówieniu ani też w codziennych, nawet ekstremalnych, aktywnościach.

 

Wskazania i przeciwwskazania
do zabiegu wszczepienia implantu

Wskazaniem do implantacji jest brak jednego, kilku lub wszystkich zębów.

Pomimo faktu, że implanty są bardzo dobrze akceptowane przez większość pacjentów, istnieją przeciwwskazania, które należy wziąć pod uwagę. Wystąpienie przeciwwskazań czasowych oznacza, że leczenie musi zostać odłożone w czasie do momentu ich ustąpienia lub wystarczającej poprawy. Przeciwwskazania bezwzględne świadczą o tym, że w wymienionych sytuacjach nie wykonamy zabiegu.

Czasowe przeciwwskazania do wszczepienia implantu

osteoporoza
choroby dziąseł i przyzębia
wady ortodontyczne
urazy lub infekcje błon śluzowych w miejscu implantacji
zaawansowana, nieleczona próchnica
bardzo słaba higiena jamy ustnej
zgrzytanie zębami na tle nerwowym i stresowym (bruksizm)
ciąża
cukrzyca w fazie nieustabilizowanej
zaburzenia krzepliwości krwi

Bezwzględne Przeciwwskazania do implantacji

padaczka
nieustabilizowana cukrzyca
zaawansowana osteoporoza
wyniszczające choroby (alkoholizm, narkomania, AIDS)
choroby nowotworowe
ciężkie choroby psychiczne

Przebieg leczenia implantologicznego w mieście Wrocław

Zabieg wszczepienia implantu

Zabieg wszczepienia implantu można przeprowadzić po dokładnej diagnostyce obejmującej dokumentację fotograficzną i rentgenowską oraz badania profilaktyczne, co pozwala na zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu.

Zabieg, podczas którego lekarz wszczepia jeden lub kilka implantów trwa od 30 do 60 minut. Pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe. Następnie lekarz przystępuje do precyzyjnego wykonania w kości otworu umożliwiającego wszczepienie implantu przy użyciu specjalnie zaprojektowanych wierteł.

W tak przygotowane miejsce wprowadzany jest implant. Niezwykle istotne jest tu doświadczenie i wyczucie w przykładaniu odpowiedniej siły podczas wkręcania wszczepu, tak, by z jednej strony zamocować filar, a z drugiej zapewnić mu wymaganą stabilizację w kości. Zabieg implantacji wymaga niezwykłej sterylności, implantu nie dotyka się nawet w rękawiczce – na wierzchołku ma on umieszczony specjalny przenośnik, który można chwycić narzędziami.

Następny krok to umieszczenie na implancie tzw. śruby zamykającej, która zabezpiecza wlot implantu i zapobiega wrastaniu dziąsła do środka wszczepu. Następnie zakładane są szwy, które należy zdjąć po 7 – 10 dniach. Po tej wizycie następuje kilkumiesięczny proces osteointegracji, czyli zrastania się implantu z kością.

Protetyka na implantach

Gdy implant zrośnie się z kością, można przystąpić do kolejnego etapu leczenia. Na wizycie lekarz odsłania wszczep i odkręca wcześniej zamontowaną śrubę zamykającą. Jej miejsce zajmuje śruba gojąca, która służy przygotowaniu dziąsła pod koronę protetyczną. Śruba ta wystaje ponad dziąsło na 1–2 mm.

Ostatni etap stanowi założenie korony protetycznej, mostu lub protezy całkowitej stabilizowanej na implantach – w zależności od sytuacji w jamie ustnej pacjenta i przyjętego planu leczenia.

 

Opieka pozabiegowa
po implantacji

Każdy pacjent musi pamiętać, że warunkiem niezbędnym do przyjęcia się implantu oraz jego prawidłowego funkcjonowania w zgryzie jest odpowiednia domowa higiena jamy ustnej oraz regularne wizyty w gabinecie w celu profesjonalnego usunięcia kamienia i osadu (1–2 razy w roku, w zależności od zaleceń lekarza).

ZABIEGI PRZYGOTOWAWCZE PRZED WSZCZEPIENIEM IMPLANTU

Po wnikliwej analizie wszystkich badań diagnostycznych czasami okazuje się, że w miejscu, gdzie powinien być wszczepiony implant ilość kości jest niewystarczająca. Najczęściej sytuacja taka ma miejsce, gdy minęło już dużo czasu od utraty zęba.

W większości przypadków możemy te warunki poprawić wykonując specjalistyczne zabiegi chirurgiczne. W takich sytuacjach wykorzystywana jest m. in. metoda piezochirurgii, czyli chirurgii ultradźwiękowej. Technika ta ma wiele zalet – pozwala na wykonanie precyzyjnych nacięć, ogranicza zniszczenie tkanek oraz krwawienie w miejscu zabiegu, przyspiesza również czas gojenia.

Sterowana regeneracja kości (inaczej GBR)

Jest to zabieg, który umożliwia odbudowę ubytków kostnych. W miejscu, gdzie przewidziane jest wprowadzenie implantu umieszcza się biomateriały kościotwórcze, dodatkowo pokryte błoną kolagenową. Ich obecność stymuluje odbudowę kości.

Podnoszenie dna zatoki szczękowej (inaczej sinus lift)

W przypadku, gdy zachyłek zatoki szczękowej uległ obniżeniu z powodu wcześniejszego zaniku kości po utracie zębów w odcinku bocznym, należy zwiększyć ilość miejsca niezbędnego do implantacji. Lekarz musi wówczas wykonać zabieg podniesienia dna zatoki i uzupełnić brakującą kość specjalnym materiałem.

Przeszczepy kości autogennej

Podczas zabiegów uzupełnienia tkanki kostnej możemy także wykorzystać własną kość pacjenta pobraną z jamy ustnej w postaci wiórków lub bloczków i wszczepić ją w miejsce przewidziane dla przyszłego implantu.

Rozszczep wyrostka (inaczej splitting)

Zabieg splittingu jest wykonywany razem z zabiegiem implantacji we Wrocławiu, gdy wyrostek zębodołowy jest za wąski. Po rozszczepieniu wyrostka, lekarz rozwarstwia blaszki kostne i wprowadza między nie implant i materiał kościozastępczy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Implanty Jelenia Góra

Implanty Wałbrzych

Implanty Kamienna Góra

EFEKTY LECZENIA IMPLANTOLGICZNEGO

przed leczeniem
po leczeniu
przed leczeniem
po leczeniu
przed leczeniem
po leczeniu
przed leczeniem
po leczeniu

Implanty zębowe Wrocław

Strata naturalnego zęba to nie tylko problem estetyczny, ale także funkcjonalny, który może znacząco wpływać na komfort życia. Implanty stomatologiczne stanowią współczesne rozwiązanie pozwalające na uzupełnienie braków zębowych, przywracając pacjentom pełną funkcjonalność zgryzu oraz estetykę uśmiechu.

Zastosowanie implantów zębowych wyznacza nową jakość w dziedzinie protetyki, stając się odpowiedzią na potrzeby osób pragnących permanentnego i niezawodnego rozwiązania. W niniejszym tekście omówione zostaną kluczowe aspekty dotyczące tej metody leczenia, w tym definicja implantów stomatologicznych, ich trwałość oraz korzyści płynące z ich zastosowania.

Czym są implanty stomatologiczne?

Implanty zębowe to złożone struktury mające na celu zastąpienie utraconych zębów. Są to śruby wykonane z biokompatybilnych materiałów, takich jak tytan, które poprzez chirurgiczne wszczepienie zintegrowane są z kością żuchwy lub szczęki w miejscu planowanej implantacji. Proces ten nazywany jest osteointegracją i pozwala implantowi na stabilne osadzenie się w tkance kostnej, co gwarantuje długotrwałą funkcjonalność i estetykę.

Każdy implant zęba składa się z trzech głównych części:

 • Korpus implantu – śruba, która jest wszczepiana bezpośrednio w kość,
 • Łącznik – element pośredniczący między korpusem implantu a koroną protetyczną,
 • Korona protetyczna – widoczna część zęba, która jest dopasowana kolorystycznie do reszty uzębienia, zapewniając naturalny wygląd.

W zależności od stanu pacjenta i ilości dostępnej kości, przed przystąpieniem do wszczepienia implantów zębowych może być konieczne wykonanie dodatkowych procedur, takich jak podniesienie dna zatoki szczękowej czy zabiegi augmentacji kostnej. Są to techniki wspomagające, które pozwalają na przygotowanie optymalnych warunków do osadzenia implantu zębowego.

Po pomyślnym wszczepieniu implantów i okresie gojenia, na implantach montowane są stałe lub czasowe elementy protetyczne, które ostatecznie przywracają pełną funkcjonalność i estetykę zgryzu.

Dlaczego warto wszczepić implanty zębów?

Inwestycja w implanty zębowe przynosi szereg korzyści, które wykraczają poza aspekt estetyczny, poprawiając ogólną jakość życia osób posiadających braki zębowe. Wśród zalet, które przemawiają na rzecz stosowania implantów, można wymienić:

 • Trwałość i wytrzymałość: w przeciwieństwie do tradycyjnych protez ruchomych czy mostów, implanty zintegrowane z kością charakteryzują się wyjątkową stabilnością, która pozwala na bezproblemowe spożywanie twardych pokarmów.
 • Ochrona tkanki kostnej: proces osteointegracji zapobiega zanikowi kości szczękowej, który często występuje wskutek utraty zębów, tym samym zachowując naturalny kształt twarzy.
 • Funkcjonalność zbliżona do naturalnych zębów: implanty zębowe dostarczają odczucia podobnego do naturalnych zębów, co jest nie do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych protez.
 • Brak obciążenia sąsiadujących zębów: oferując niezależną konstrukcję, implanty nie wymagają szlifowania zdrowych zębów, co jest niezbędne przy zakładaniu mostów.
 • Preferencja komfortu: implanty stomatologiczne nie powodują dyskomfortu związanego z ruchomymi protezami, takiego jak otarcia czy konieczność stosowania adhezyjnych kremów.
 • Estetyka: optycznie nie da się odróżnić implantu zębowego od naturalnego zęba, co gwarantuje znakomite rezultaty wizualne.
 • Długoterminowa inwestycja w zdrowie: choć koszt początkowy może być wyższy od innych metod protetycznych, to z czasem stają się one opłacalne ze względu na swoją trwałość i minimalną konieczność przeprowadzania korekt.

Czy implanty zębowe są na całe życie?

Trwałość implantów zębowych jest jednym z najbardziej istotnych czynników, którymi kierują się pacjenci rozważając uzupełnienie braków zębowych. Traktowane są jako jedno z najbardziej trwałych rozwiązań w protetyce, mogą one przetrwać wiele lat, a nawet dekady. Pomimo tego, trudno jest zagwarantować, że będą one służyć przez całe życie, ponieważ ich trwałość zależy od wielu czynników, w tym od:

 • Prawidłowej higieny: regularne i dokładne szczotkowanie zębów oraz nitkowanie są krytyczne dla utrzymania zdrowia tkanki dziąsłowej wokół implantów.
 • Regularnych wizyt kontrolnych: wizyty u stomatologa umożliwiają wczesne wykrycie i zapobieganie ewentualnym komplikacjom.
 • Indywidualnych predyspozycji: czynniki takie jak genetyka, ogólny stan zdrowia, czy nawyki takie jak palenie tytoniu mogą mieć znaczący wpływ na długowieczność implantów.
 • Precyzji wykonania zabiegu: umiejętności i doświadczenie specjalisty przeprowadzającego wszczepienie implantów również odgrywają zasadniczą rolę w sukcesie długoterminowym.
 • Doboru odpowiedniego materiału: jakość użytych implantów ma bezpośredni wpływ na ich trwałość.

Warto dodać, że poza częścią wszczepianą w kość, korona protetyczna może wymagać wymiany po pewnym czasie wskutek naturalnego zużycia, jednak sam implant może pozostać na swoim miejscu. Regularne badania i ścisła współpraca z kliniką stomatologiczną znacznie zwiększają szanse, że implanty zębowe będą służyć przez długie lata.

Najczęściej zadawane pytania

Wśród pacjentów rozważających wszczepienie implantów pojawia się szereg pytań i wątpliwości, na które warto znaleźć odpowiedzi przed podjęciem decyzji. Poniżej odnajdziemy odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących implantów zębowych:

Czy wszczepienie implantu boli?

Zabieg wszczepienia implantów jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu podczas samego procesu implantacji. Po zabiegu można odczuwać dyskomfort czy obrzęk, jednak są to reakcje normalne i zazwyczaj łatwe do opanowania za pomocą przepisanych przez specjalistę środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed wszczepieniem implantów stomatolog przeprowadzi dokładną analizę stanu zdrowia ustnego, w tym zdrowia kości wymaganej do wspierania implantu. Może być konieczne wykonanie dodatkowych badań, takich jak panoramiczne zdjęcia rentgenowskie bądź tomografia komputerowa.

Ponadto pacjent powinien przestrzegać zaleceń przedoperacyjnych, które mogą obejmować odstawienie niektórych leków, powstrzymywanie się od jedzenia i picia przez kilka godzin przed zabiegiem oraz zastosowanie antybiotykoterapii profilaktycznej.

Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu wszczepienia implantu zębowego jest zmienny i zależy od wielu czynników, w tym od ilości implantów do umieszczenia oraz potrzeby wykonania dodatkowych procedur, takich jak podniesienie dna zatoki szczękowej. Jednak samo umieszczenie pojedynczego implantu zwykle trwa od 30 do 60 minut.

Jak wygląda proces gojenia?

Proces gojenia po zabiegu implantacji zęba trwa zazwyczaj od kilku tygodni do kilku miesięcy i jest kwestią indywidualną. W tym czasie dochodzi do osteointegracji, czyli zrastania się implantu z kością. W okresie gojenia nacisk na wartość higieny ustnej jest szczególnie istotny, aby zapobiegać infekcjom.

Jak dbać o implanty?

Higiena jamy ustnej po wszczepieniu implantów nie różni się znacząco od tej zalecanej dla naturalnych zębów. Obejmuje ona regularne szczotkowanie zębów, używanie nici dentystycznej oraz płynu do płukania jamy ustnej. Kluczowe są również profilaktyczne wizyty kontrolne u stomatologa, które pomagają monitorować stan implantów oraz ogólny stan zdrowia jamy ustnej.

Implanty Wrocław – wszczepienie implantów zębowych

Implanty stomatologiczne to innowacyjne i sprawdzone rozwiązanie, które radykalnie zmienia życie osób borykających się z problemem braków zębowych. Dzięki wysokiej skuteczności, trwałości i oferowanym korzyściom estetycznym, implanty stanowią doskonałą inwestycję w długotrwałe zdrowie i komfort pacjenta. Niemniej jednak, sukces i długowieczność implantów zębowych zależą od wielu czynników, w tym od zaangażowania pacjenta w proces pielęgnacji i regularnych wizyt kontrolnych u specjalisty.

Decyzja o wszczepieniu implantów zębowych powinna być starannie przemyślana i poprzedzona konsultacją z doświadczonym stomatologiem, zdolnym do przeprowadzenia szczegółowej analizy indywidualnej sytuacji. Dopiero pełne zrozumienie procesu, potencjalnego ryzyka oraz oczekiwań pacjenta pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału, jaki oferują współczesne implanty stomatologiczne.

czytaj dalej
Łukasz Brzeski
Łukasz Brzeski
2024-02-25
Gorąco polecam. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki ortodontycznej i córka ma ząbki jak pętelki. Kompleksowa i rzetelna opieka od A do Z.
Agnieszka
Agnieszka
2024-02-01
Córka od kilku lat jest prowadzona przez Panią dr Justynę Warmuz i jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego efektu i prowadzonego leczenia. I nadszedł najgorszy moment dla córki demontaż. Ząbki jak perełki. Gorąco polecam. Oczywiście nadal jesteśmy pod opieką Pani doktor by kontynuować leczenie i utrzymać uzyskany efekt. Dziękujmy.❤️
Dorota Ostrowska
Dorota Ostrowska
2024-01-15
POLECAM to miejsce! Dr M. Warmuz i dr A. Furgała, bo z nimi miałam do czynienia - na medal. Panie w rejestracji przemiłe, pomocne, zawsze zrobia tak, by czlowiekowi pasowalo. Pomimo strachu jaki ciągle mnie trzyma idąc tam, wychodzę zadowolona 😊 Na moje zadowolenie również składa się p. D. Partyka 😊 Mąż również dołącza się do bardzo przychylnej opinii - jest szczęśliwy , że w końcu ktoś mu pomógł, a problem miał spory .
Katarzyna Dąbrowska
Katarzyna Dąbrowska
2024-01-11
Szczerze.?! Coś wspaniałego. Podejście w pełni profesjonalne. Dr Justyna Warmuz - czysty profesjonalizm. Na każde pytanie odpowiada z uśmiechem i wyczerpująco. Każda wizyta to poczucie spokoju o wszystko - nie koloryzuję tak tam jest. Pani Doktor wszystko wytłumacz, doradzi, poprowadzi Cię przez całe leczenie z pięknym uśmiechem na twarzy. Kiedy po wizycie coś się działo można na nich liczyć a nie jak w innych przypadkach. Mówi samo za siebie. Recepcja ! To jest wisienka na torcie. Panie przemiłe - zwłaszcza jedna Pani J. Dziękuję serdecznie za przypominanie o wizytach i pełnej wyrozumiałości za spóźnienia 😁 Jeśli zastanawiasz się nad wybiorę dentysty, nie szukaj już dalej bo to jest miejsce dla każdego. Potrafią wiele a czujesz się tam po prostu mile widziany. Szczerze polecam. Czekam na wizyty kontrolne.!
Miłosz
Miłosz
2023-12-21
Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta, sympatyczny i uśmiechnięty personel. Serdecznie Polecam 😁
Dominika Pole
Dominika Pole
2023-12-06
Właśnie kończę leczenie i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam ☺
Katarzyna Krala
Katarzyna Krala
2023-11-22
Serdecznie polecam centrum stomatologii i ortodacji Orthoteam .Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodetycznego jak i zarówno stomatolicznego .Bardzo miła obsługa i duże zrozumienie .A na wejściu przemiłe panie z recepcji .Każdemu polecam
Magda Smyda
Magda Smyda
2023-11-05
Gorąco polecam! Profesjonalne podejście, mila atmosfera oraz pełne zaangażowanie do pacjenta. Efekty leczenia są rewelacyjne!!
Hania Pastuch
Hania Pastuch
2023-10-24
Piękny efekt po zdjęciu aparatu.Bardzo profesjonale podejście do pacjenta oraz bardzo miła obsługa. Polecam:))
Magdalena Stępniewska
Magdalena Stępniewska
2022-08-02
poleca
Polecam z całego ❤️ .Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt oraz przesympatyczna obsługa.
Magda El
Magda El
2022-06-24
poleca
Dziekujemy za wszystko! Moj maz ma nowy usmiech i Dr. Michala polecamy kazdemu z czystym sumieniem! Mimo, ze dojezdzac musielismy az z Niemiec, to sie naprawde oplacilo i zawsze probowano nam dopasowac tak terminy, by nie byly problematyczne. Bardzo dobra jakosc, przemila obsluga klienta, z niczym nie ma problemu, profesjonalizm! Polecamy
Kinga Parzych
Kinga Parzych
2022-04-23
poleca
Bardzo polecam opiekę ortodontyczną Pani doktor Justyny Warmuz oraz cały zespół Orthoteam - każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, na wysokim poziomie. Było to już moje drugie leczenie ortodontyczne i przebiegało zupełnie inaczej: dokładniej, z wprowadzeniem nowych metod i technik oraz ze szczególnym dbaniem o higienę jamy ustnej. Cały Orthoteam wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, wszędzie bardzo czysto, sterylnie i przede wszystkim bardzo sympatycznie. Każdy z zespołu zawsze starał się wszystko dokładnie wytłumaczyć, tak, aby pacjent wyszedł zadowolony i bez cienia wątpliwości. Leczenie zakończyło się pięknym uśmiechem i nie tylko w kwestii idealnego zgryzu 🙂.
Werka Ra
Werka Ra
2022-04-13
poleca
Bardzo przyjemna rozmowa z Pania Anna C z recepcji :) Bardzo pomocna i przemila dziewczyna, pomogla mi dzisiaj w trudnej sytuacji! Dziekuje i polecam ❤️👌🏻
Ewelina Krzysko
Ewelina Krzysko
2022-04-04
poleca
Pełen profesjonalizm, wiedza na bardzo wysokim poziomie. Cały zespół zawsze pomocny i miły. Jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej i efektów pracy Pana Doktora Michała Warmuza. Gorąco polecam ❤. Orthoteam = zdrowy i piękny uśmiech.
Michał Słupski
Michał Słupski
2022-03-16
poleca
Bardzo polecam, w każdej innej klinice można się przyczepić do wielu spraw, ale jeśli chodzi o OrthoTeam to mucha nie siada! Rewelacja od początku do końca, pełen profesjonalizm, sympatyczna załoga, wszystko super. 11/10!
Natalia Sosialuk
Natalia Sosialuk
2022-03-07
poleca
Bardzo polecam opiekę ortodontyczną u pani doktor Justyny Warmuz ! Dzięki niej posiadam przepiękny uśmiech ;) Cały plan leczenia był dostosowany do terminu mojego ślubu! Dziękuję z całego serduszka i polecam każdemu!!!!
Monika Wojtus
Monika Wojtus
2022-01-20
poleca
Bardzo polecam, pełen profesjonalizm! Razem z córką jesteśmy bardzo zadowolone 😀
Gosia Błotnicka Arendarczyk
Gosia Błotnicka Arendarczyk
2022-01-11
poleca
Gorąco polecam OrthoTeam profesjonalne podejście do pacjenta,jestem bardzo zadowolona🙂👍
Ma To Ta
Ma To Ta
2022-01-06
poleca
Bardzo polecam gabinety u Państwa Warmuz. Od samego początku do końca pełen profesjonalizm. Panie recepcjonistki zawsze znajdą dogodny termin i godziny wizyt. Korzystam z usług Dra Michała i zawsze na samym początku jest ustalany plan leczenia i koszty także wszystko tak jak powinno być. Moje dzieci w wieku 5 i 7 lat uwielbiają wizyty,nawet nie straszne im wyrywanie, plombowanie i higienizacje🙂bo te usługi mieli wykonywane. Obecnie córka zaczęła chodzić na wizyty do Dr Justyny i jest zachwycona. Każda wizyta odbywa się w miłej atmosferze a co najważniejsze w trosce o klienta. Polecam wszystkim znajomym 🙂
OrthoTeam Ortodonta, Implanty, Kompleksowa Stomatologia.