Praca w OrthoTeam

OrthoTeam wciąż się rozwija, a nasz zespół – regularnie powiększa. Chcesz się rozwijać? Jeździć na szkolenia? Nawiązać nowe przyjaźnie w miejscu pracy – dołącz do naszego Zespołu. Zapraszamy do aplikacji na poniższe stanowiska.

Miejsce pracy:
Wrocław LUB KAMIENNA GÓRA

Pracownik rejestracji
Praca na 3/4 etatu lub cały etat – po okresie próbnym umowa o pracę
Zakres obowiązków
  •  osobista i telefoniczna rejestracja pacjentów
  • bezpośrednia obsługa pacjenta
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • udzielanie informacji dotyczącej zakresu świadczonych przez gabinet usług
  • pilnowanie porządku w dokumentacji medycznej
  • praca w systemie informatycznym
  • współpraca z personelem medycznym
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów, nadzór nad obiegiem dokumentacji medycznej
  • budowanie dobrych relacji z pacjentami, lekarzami, współpracownikami
  • archiwizacja dokumentacji medycznej
Czego oczekujemy
  •  zaangażowania i chęci do pracy oraz rozwoju
  • sympatii do ludzi, zainteresowania problemami drugiego człowieka, empatii, wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji własnej pracy
  • uśmiechu i pozytywnego usposobienia, otwartości w nawiązywaniu kontaktu
  • wykształcenia średniego pełnego lub wyższego
  • znajomości obsługi komputera, pakietu MS  Office, urządzeń biurowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności i sumienności, profesjonalizmu
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (w godzinach otwarcia gabinetu)
  • ważnej książeczki sanepidowskiej
Co oferujemy
  •  pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • czytelne zasady zatrudnienia
  • zgrany, otwarty i chętny do pomocy zespół
  • dobre warunki finansowe
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym, w którym proszę zamieść dwa akapity – w pierwszym pięć punktów dlaczego chcesz z nami pracować, a w drugim trzy najmocniejsze cechy charakteru oraz dwie najsłabsze.
biuro@orthoteam.pl
tel. 791 786 652
Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Asystentka/Higienistka stomatologiczna
Praca na cały etat – po okresie próbnym umowa o pracę
  • przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza do pracy,
  • czynne asystowanie lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów,
  • samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacyjnych,
  • dbałość o czystość miejsca pracy,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu dentystycznego,
  • kontrola oraz stan magazynowy materiałów medycznych
  • wykształcenie – ukończona szkoła dla higienistki stomatologicznej
  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, urządzeń biurowych
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy – zaangażowanie i chęć do pracy i rozwoju
  • orientacja na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja własnej pracy
  • uśmiech i pozytywne usposobienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i sumienność, profesjonalizm
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godzinach otwarcia gabinetu)
  • ważna książeczka sanepidowska
CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym należy przesłać na adres

Lekarz dentysta/ORTODONTA
Zmień pracę na lepszą! Jeżeli chcesz się rozwijać, przygotowywać kompleksowe plany leczenia, czuć się bardzo ważnym ogniwem zespołu specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii ta praca jest właśnie dla Ciebie!
Oferujemy pracę tylko na 4 ręce, dobrze rozplanowany i pełny grafik pacjentów oraz możliwość prowadzenia kompleksowych leczeń. Zapewniamy pracę ze skanerem, CBCT, mikroskopem i całym zapleczem do nowoczesnej stomatologii i endodoncji.
Oferujemy wsparcie bardziej doświadczonych lekarzy. Jesteśmy otwarci na potrzeby lekarzy dotyczące materiałów i narzędzi. Oczekujemy zaangażowania i pozytywnego nastawienia do pacjentów i współpracowników.